دریافت کتاب الکترونیک فراز ششمدریافت کتاب الکترونیک فراز هفتمدو فراز دیگر از درس‌گفتارهای تاریخ شهید هدی صابر تحت نام «هشت فراز، هزار نیاز» انتشار یافت. این سلسله نشست‌ها در حد فاصل سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۷ در حسینیه ارشاد برگزار شده و طی آن هشت فراز مبارزاتی ایران از تنباکو تا اصلاحات مورد بررسی قرار گرفته است و هم اکنون ویراست نوشتاری دو فراز مبارزات دهه‌ی ۵۰-۴۰ و فراز انقلاب ۵۷، به صورت متن الکترونیکی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

در  فراز مبارزات دهه‌ی ۵۰-۴۰ مباحثی پیرامون شکل‌گیری، مبارزات و دستاوردها و ناکامی‌های جنبش مسلحانه از جمله سازمان چریک‌های فدایی خلق و سازمان مجاهدین خلق و همچنین نقش آموزگاری دکتر علی‌شریعتی، ارائه شده است. در فراز انقلاب نیز مباحثی پیرامون فضای بین‌الملل، فضای داخلی، شرایط شناسی، روایت فراز، دست‌اندرکاران انقلاب، دستاوردها و ناکامی‌های انقلاب و... وارسی شده است که حاوی نکات بدیعی و آموزنده‌ای بخصوص برای جوانان است.

پیش از این ویراست نوشتاری دفتر پیش از آغاز و فراز تنباکو به همت دوست‌داران هدی صابر در دسترس قرار گرفته بود و به زودی فرازهای دیگر نیز به ترتیب در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت کتاب الکترونیکی فراز ششم : مبارزات دهه‌های ۴۰و۵۰

دریافت کتاب الکترونیکی فراز هفتم: انقلاب ۱۳۵۷

مسیر جاری:   صفحه اصلی اخبار، رویدادها، گزارش‌ها
| + -
استفاده از مطالب سایت با ذکر ماخذ مجاز می‌باشد