مراسم ششمين سالگرد پرواز هدي صابر امروز ١٩ خرداد ماه در كنار مزارش با حضور اشنايان و دوستان برگزار شد. در اين مراسم ابتدا به ياد قربانيان ترور اخير در تهران و به ياد مهندس سحابي ، هاله، سهراب، ستار و هدي فاتحه اي دسته جمعي قرائت شد. سپس اقاي دكتر جلال يوسفي ، از همراهان و شاگردان هدي سخناني كوتاه با عنوان " او نقطه أتكا ، ما غير تاكتيكي ، غير مناسبتي" بيان كرد. او به چهار متن مورد تاكيد هدي يعني : هستي، تاريخ، إنسان و كتاب اخر اشاره كرد و مطرح كرد كه به تعبير هدي ما بين دو مبنا قرار داريم : خود و او. 

در ادامه اقاي مهندس مجتبي بديعي از دوستان هدي سخنان خود را با موضوع إنسان تراز مكتب اغاز كرد. وي با اشاره به أشنايي خود با هدي از خرداد ١٣٥٩، ويژگي هاي او را در طي اين سال ها دوستي و در مقاطعي همكاري بر شمرد از جمله: نظم و جديت، صبوري، هدايت گري، ارامش، استقامت، پشتكار. در ادامه به جوانمردي و رادمردي او اشاره داشت و بيان كردد كه هدي به تدريج قران محور تر و موحد تر شد. او روح و جان قران را به خوبي فهم كرده بود و به راستي يك موحد بود. 

در پايان مراسم ، شركت كنندگان براي سلامتي مجروحين عمليات تروريستي  اخير در تهران و نيز سلامتي نرگس محمدي أمن يجيب قرائت كردند. 

در اين مراسم بزرگاني از جمله دكتر ملكي، مهندس ميثمي، مهندس توسلي ، دكتر پيمان، مينو مرتاضي،عليرضا رجائي، كيوان صميمي،  مصطفي تاجزاده، فخرالسادات محتشمي پور حضور داشتند. 

مراسم از ساعت ١٠ الي ١١ صبح در قطعه ١٠٠ بهشت زهرا برگزار شد.

 

 

مسیر جاری:   صفحه اصلی اخبار، رویدادها، گزارش‌ها
| + -
استفاده از مطالب سایت با ذکر ماخذ مجاز می‌باشد